Strony związane z hasłem 'śmieszne obrazki':

 • Demotywatory »

  Gdy słyszysz negatywne peany postronnych osób na temat ich żyć to boli Cię głowa? Uważasz, że akurat ci ludzie nie mają na co narzekać, bo w życiu wiedzie im się co najmniej dobrze? A może po prostu nie wiesz, że są oni fanami witryny demotka.pl? Znajdą tam setki unikalnych demotów, kwejków, obrazków i filmików, które rozbawią ich do łez i nauczą, że narzekanie i demotywowanie również może być dobrą zabawą za sprawą wyrafinowanego komentarza. Te osoby same obrazują swoje nieszczęścia, bolesne porażki życiowe w formie małych dzieł, okraszają je stosownym komentarzem i czekają na Twój komentarz.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Właśnie powstał nowy serwis podpiszobrazek.pl za jego pomocą stworzysz unikalne obrazki, jakich jeszcze nigdzie nie widziałeś. Ten serwis tworzony jest tylko i wyłącznie przez użytkowników i to właśnie oni decydują o tym co się na nim znajdzie i co jest wartościowe a co do niczego. Znudziły Ci się już serwisy internetowe z powtarzającą się treścią? Chciałbyś wreszcie zobaczyć coś nowego? Zajrzyj na nasz serwis i baw się dobrze. Świetna rozrywka gwarantowana! Ten serwis uzależnia, musisz tylko mieć odwagę rozpocząć zabawę. Wchodź na podpiszobrazek.pl już w tej chwili i nie pozwól by ominęła Cię tak świetna zabawa

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kwejk »

  Chcielibyśmy ochoczo powitać Cię na naszej stronie internetowej! Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy serwis, w którym odnajdziesz śmieszne obrazki, a także ciekawe filmiki, które cieszą się największą popularnością w sieci. Jeżeli znudził Ci się już kwejk, a demotywatory nie są w stanie zaproponować nic oryginalnego, stan się naszym użytkownikiem i twórz jedną z najdynamiczniej rozwijających się społeczności webowych, jaką połączyła chęć rozrywki i odnalezienia obszaru, gdzie uśmiech na pewno nie zejdzie z Twojej buzi! Możemy podarować Ci rękojmię, że każde filmiki a także śmieszne obrazki są publikowane przez naszych userów, a administracja nie będzie wpływała na jakiekolwiek ograniczenie zamieszczanych treści zatem znajdziesz tutaj wszystko to, co będzie podobać Ci się bardzo mocno. Nie będziesz musiał nawet się rejestrować! Wracaj nas codziennie, każdego dnia pojawiają się ponieważ kolejne, niezwykle żartobliwe i interesujące treści, które z pewnością Cię zaintrygują.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »