Strony związane z hasłem 'odszkodowania':

 • Wypadek przy pracy »

  Kancelaria prawna Meditor - usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Obsługa dla firm i instytucji - Odszkodowania, wypadek przy pracy, odzyskiwanie odszkodowań, zakładanie spółki i inne sprawy. Oferujemy pełną windykację wierzytelności. Dobry prawnik, adwokat i radca prawny Wrocław, woj. dolnośląskie - adwokaci, kancelaria prawna zaprasza. Przekształcanie w SA, tworzenie spółek, przekształcanie spółek, zakładanie sp. zo.o. przekształcanie w SA.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia w Efect »

  Każda umowa ubezpieczenia na życie posiada pewne wyłączenia. Czym są wyłączenia? Są to sytuacje, w których uposażeni nie otrzymają odszkodowania po śmierci ubezpieczonego. Zależą przede wszystkim o sytuacji w której zginęła osoba ubezpieczona. Jeżeli potrzebujesz umowy ubezpieczenia i masz osoby zależne od siebie finansowo, powinieneś spotkać się z doradcą firmy Efect SA, który znajdzie dla ciebie najlepszą na rynku umowę. www.emerytura.efectfundusze-emerytalne.pl/

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, za granicą, zakażenia »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, wypadki w pracy, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
  Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
  W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Wrocław »

  Biuro prawne z Wrocławia świadczy fachowe usługi w odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych. Kasacja roszczeń, zaniżenie odszkodowania, zarozumiałość, utrudnienia i brak dostępu do istonych informacji prawie zawsze stanowią barierę dla ludzi pragnących dochodzić swych praw. W działalności biura Global ułatwiamy wielu osobom znajdującym się w kłopotliwych sytuacjach życiowych, przywracając im nadzieje w lepsze jutro. Zawsze odszukujemy adekwatne wyjście z ciężkiej sytuacji.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie »

  Serwis Pisma Prawne: szybka pomoc prawna bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetu. Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych. Obsługa on-line z zachowaniem najwyższych standardów. Biuro pisania podań oferuje pisanie pism procesowych (np. pozew rozwodowy), dokumentacji do Sądów i Urzędów, apelacja od wyroku, tworzenie i przygotowywanie dokumentów. Pismo procesowe, wzory pism - pozew o rozwód, wniosek do sądu itp. Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych, płatny dostęp, obsługa biurowa i kancelaryjna. Przykładowe wezwanie, zażalenie i wnioski - o ustalenie warunków zabudowy i pozwolenie na budowę, wniosek o założenie księgi wieczystej, Wpis własności, prawa najmu lub dzierżawy, wniosek o wykreślenie wpisu z księgi wieczystej i przyznanie odszkodowania za działki pod drogi. Procedury urzędowe, postępowanie procesowe i ciągła aktualizacja norm prawnych sprawia że obywatel czuje się zagubiony - dlatego zapraszamy do skorzystania z serwisu.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Warszawa »

  Aktualnie bardzo trudno jest odzyskać należne nam pieniądze. Doskonale rozwinięta biurokracja oraz problemy finansowe Państwa mają znaczenie. Na szczeście została utworzona taka witryna WWW forum.odzyskujemy-odszkodowania.pl. Mamy do zaoferowania wszystkie informacje na temat odszkodowań m.in. odszkodowania za błędy medyczne-lekarskie, za wypadek przy pracy, za szkody majątkowe, za szkody osobowe. Za pomocą tego forum o odszkodowaniach pomagamy odzyskać odszkodowania powypadkowe. Ponadto na Państwa pytania związane z wypadkiem w pracy odpowiada specjalista, więc uzyskają Państwo fachową pomoc. Jeśli masz kłopoty z odzyskaniem odszkodowania, koniecznie wejdź na nasz serwis internetowy. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka, prawna »

  Województwo Kujawsko – Pomorskie, Bydgoszcz, adwokat Roman Wiatrowski – Kancelaria Adwokacka. Nasza dewiza to fachowość, rzetelność i solidność w powierzonych nam zadaniach. Oferta to: profesjonalna pomoc prawna w takich dziedzinach jak prawo karne, prawo cywilne (m.in. odszkodowania), prawo administracyjne. „Tani adwokat, skuteczny i dobry prawnik – o poszukiwaniu pomocy prawnej poprzez wyszukiwarki internetowe używając tych haseł poczytaj na stronie. – adw. Roman Wiatrowski”

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie »

  Meditor Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław - odszkodowanie powypadkowe. Dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów. Oczywiste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnie dużego odszkodowania. Pomoc prawna - zobacz więcej na naszej stronie i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Rekompensata, zadośćuczynienie i odszkodowania powypadkowe. Czytaj i sprawdź nas - polecamy nasze usługi.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakie odszkodowanie za śmierć »

  Jeśli Wasz członek rodziny zginął z winy osoby trzeciej w karambolu motocyklowym, osoby z kręgu bliskiej rodziny są uprawnione do wysuwania żądań o odszkodowanie za śmierć. Grupa osób upoważnionych do ubiegania się o odszkodowanie za śmierć nie jest wskazana w kodeksie cywilnym. KDRO.pl oszacuje zasadność roszczenia o odszkodowanie za śmierć oraz wszechstronnie poprowadzi sprawę karną przeciwko sprawcy a dodatkowo poprowadzi sprawę o odszkodowanie za śmierć, w tym również o odszkodowanie za śmierć przed Sądami.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kto jest uprawniony do odszkodowania za śmierć »

  Moja siostra odeszła w wypadku wiele lat temu. Czy należy mi się jakiekolwiek odszkodowanie za śmierć babci, nawet gdy śmierć nastąpiła 14 lat temu? Które roszczenia o odszkodowanie za śmierć mi przysługują? Ile otrzymam odszkodowania za śmierć córki? Są to zagadnienia, które częstokroć są adresowane do KDRO.pl. My profesjonalnie zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowania za śmierć i wiemy jak sprawy o odszkodowanie za śmierć toczyć. Nasi klienci są także reprezentowani w Sądach gdzie otrzymują nawet 100.000zł odszkodowania za śmierć, a nierzadko dalej zdobywają rentę za śmierć babci.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za śmierć »

  Niemało osób nie zna jakie rodzaje odszkodowania za śmierć osoby bliskiej (np. matki może otrzymać. I tak do gatunku świadczeń odszkodowawczych tzw. odszkodowanie za śmierć należą: renta alimentacyjna za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie jednorazowe za śmierć, zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej oraz zwrot pokrytych kosztów pogrzebu i terapii. Odszkodowanie za śmierć bazujące jest na art. 446 k.c.. Krąg osób uprawnionych do odszkodowania za śmierć nie jest zarysowany jednoznacznie, ale mówimy o tzw. osobach bliskich. W uzasadnionych przypadkach odszkodowanie za śmierć dostanie także pasierb. Ile wynosi odszkodowanie za śmierć? Ubezpieczalnie wypłacają około 25.000zł, a w sądzie można otrzymać nawet 200.000zł. KDRO.pl specjalizuje się w odzyskiwaniu dużego odszkodowania za śmierć, nawet kiedy śmierć osoby bliskiej nadeszła 17 lat temu albo gdy była negacja zapłaty odszkodowania za śmierć.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skorzystaj »

  Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Bydgoszcz. Porady prawne dla firm i osób prywatnych. Pisma procesowe (pisanie pism), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja należności. Zapraszamy - prawnik, adwokat Bydgoszcz. Skorzystaj z oferty, prawnicy zapraszają - kancelarie adwokackie w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - kliknij w link, zobacz więcej na stronie i sprawdź nas. Pomoc prawna świadczna zarówno w siedzibie kancelarii jak i osobiście u klienta.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie »

  Niniejsza strona internetowa zapoznaje użytkowników z ofertą pomocy Biura Prawnego GLOBAL przy odzyskiwaniu odszkodowań. Biuro oferuje takie usługi jak darmowa porada prawna, nie bierze wynagrodzeń z góry, indywidualne podejście do klienta oraz zapewnia profesjonalnych i wykwalifikowanych prawników. Ewentualni klienci zdołają zaznajomić się z wątkami opublikowanymi na forum strony biura, zdaniami pozostałych użytkowników oraz samemu okazać swoją opinię. Witryna www opublikowała dodatkowo numer telefonu do prawnika, pod którym użytkownicy mogą zgłaszać własne pytania.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »