Strony związane z hasłem 'dentysta Szczecin':

 • Jadczyk - Stomatolog Szczecin »

  Gabinet stomatologiczny prowadzony przed dra Bartosza Jadczyka od wielu lat oferuje własnym pacjentom ekspercką pomoc w rozwiązywaniu nawet najbardziej złożonych kłopotów.
  W celu usunięcia głęboko położonych barwników na naszych zębach wykorzystywana jest nowoczesna metoda wybielania zębów przy użyciu lampy Beyond. Zabieg jest bezbolesny i jednokrotny, a jego efekty są widoczne przez niezmiernie długi okres czasu. Bogate doświadczenie jest zapewnieniem jak najlepszej diagnozy i profesjonalnego leczenia wszystkich pacjentów. Co więcej bardzo przyjazna kadra specjalistów gwarantuje, że leczenie jest przyjemne i bezbolesne. Zapraszamy do przybycia do gabinetu położonego w Szczecinie.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rentgenodiagnostyka »

  Dentysta, stomatolog Szczecin - Dr-Gajda. Mikroskopy operacyjne, nowoczesne urządzenia do udrażniania. Ortodonta, protetyka, implanty Szczecin. Endodoncja, paradontologia i stomatologia estetyczna, leczenie i wybielanie zębów. Prywatna klinika stomatologiczna i gabinet dentystyczny - implanty, ortodoncja, protetyka Szczecin, zachodniopomorskie. Chirurgia stomatologiczna - usuwanie zębów, usuwanie torbieli, zabiegi resekcji wierzchołka korzeni i zabiegi hemisekcji.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin, wybielanie zębów Szczecin - Stomatologia na Podzamczu »

  Ładny uśmiech jest doskonałą wizytówką każdego człowieka. Stomatologia na Podzamczu to gabinet stomatologii, gdzie realizujemy motto - Twój uśmiech-nasz cel. Proponowana przez nas stomatologia w Szczecinie łączy tradycję z nowatorskim podejściem do wymagań pacjenta. Nasza stomatologia to duża estetyka i trwałość prowadzonych prac. Nasza oferta zawiera m. in. wybielanie zębów Szczecin, korony, chirurgia stomatologiczna, leczeniu pod mikroskopem. Nasz sztab stomatologów to wyspecjalizowani lekarze z ogromnymi umiejętnościami. To, co nas wyróżnia to uprzejme podejście do pacjenta i materiały najwyższej klasy. Gwarantujemy leczenie w przyjemnej atmosferze. Stomatologia na Podzamczu to gabinet, gdzie duży nacisk kładzie się na kosmetyczny wykonywanych usług. Nigdy nie jest za późno, by zawalczyć o piękne zęby – powie to Państwu każdy stomatolog.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »