Banki Podkategoria: Banki

 • Allianz Ubezpieczenia »

  Serdecznie zapraszamy na stronę Agencji Optima, która oferuję ubezpieczenia renomowanej w Polsce i na Świecie firmy ubezpieczeniowej jaką jest niewątpliwie Allianz. Oferujemy pełen pakiet ubezpieczeń... od komunikacyjnych OC, AC, aż po ubezpieczenia grupowe, na życie, majątkowe i emerytalne. Poza ubezpieczeniami Allianz oferuje również bankowość na najwyższym poziomie. Sprawdź ofertę Allianz Bank i znajdź najlepszy kredyt dla siebie aby zrealizować swoje marzenia. Wybierz najlepszą ofertę kredytu i ubezpieczenia dla siebie i swojej rodziny.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z sejfami »

  Sklep internetowy - meble socjalne, wyposażenie bankowe, szafy metalowe, sejfy ognioodporne, kasy pancerne, drzwi antywłamaniowe, szafy bhp, sejfy gabinetowe na dokumenty, broń i akta, antywłamaniowe szafy ognioodporne. Sklep z sejfami - kasetki bankowe, skrytki depozytowe.

  Data dodania: 18 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Konto w banku »

  Jeśli chcesz ułatwić płacenie comiesięcznych opłat za telefon czy gaz, wypróbuj opcję stałego przelewu, jaką posiada praktycznie każde konto w banku. Gdy nie potrafisz złożyć stałego zlecenia zapłaty, wejdź do naszego portalu. Zobaczysz, jakie to łatwe! Zobaczysz także, czym są tradycyjne przelewy. Pomożemy również wybrać korzystny dla ciebie rodzaj rachunku osobistego. Konto w banku, może być bowiem bardzo pomocne, jak i obciążające. Zatem warto skorzystać z dostępnej wiedzy i rady. Dzięki nam dowiesz się więcej!

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Otwórz lokatę w mBank Nowy Sącz »

  Mieszkasz w Nowym Sączu i chcesz otworzyć lokatę terminową ze swoimi oszczędnościami. Nic prostszego odwiedź nasz portal, wyszukaj oddział mBanku i przeczytaj o nim najważniejsze informacje. Takie jak numer telefonu, dokładną lokalizację oraz możliwości jakie oferuje dany punk finansowy. Znalezienie oddziału mBanku w Nowym Sączu już nigdy nie będzie takie proste z naszym portalem finansowym. Sprawdź już teraz.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Efect Doradztwo Finansowe »

  Założenia planowania finansowego – budżet czyli przychody i wydatki, oszczędności, aktywa, zabezpieczenia. W oparciu o te dane Twój doradca efect pomoże ci stworzyć plan finansowy na życie. Efect Doradztwo Finansowe – działamy od 8 lat na rynku aby pomóc także Tobie. Efect – odwiedź nasze strony.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Konto Bankowe »

  Banki ciągle walczą ze sobą o petenta ale ta walka wygląda zupełnie inaczej niż na przykład w sprzedaży, ponieważ i klient jest trochę inaczej nastawiony i produkt jest inny. Kasa to subtelny towar. Nie należy z nim obchodzić się zbyt brutalnie, klient powinien mieć odczucie, że ma ciągle dostęp do swoich pieniędzy, że ktoś, zatem bank czuwa nad ich bezpieczeństwem. Okresowe rankingi kont bankowych ukazują, że większość banków mało się od siebie różni i wygrani miewają w zasadzie taką samą propozycję, jak ci, którzy taki ranking wirtualnych, czy też tradycyjnych kont bankowych kończą. Najlepsze są banki, które w danym roku wymyśliły i wypuściły jakiś interesujący produkt bankowy - to może być rodzaj pożyczki, konta, usługi. Rankingi sprawiają jednak, że zwycięskie banki łatwiej pozyskują klientów. Człowiek już w sobie coś ma takiego, że produkt o dobrej opinii ma chętnych.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt - karta kredytowa, kredyt na wakacje »

  Kredyty. Bankier24 - Serwis finansowo - bankowy. Kredyty, Karty, Konta, Rachunki firmowe - bez wychodzenia z domu... Masz zamiar otworzyć konto bankowe? A może szukasz kredytu, aby zrealizować swoje marzenia? W serwisie Bankier24.com znajdziesz produkty finansowe udostępniane on-line przez największe instytucje finansowe w Polsce. Bankier24.com zebra3 dla Ciebie najciekawsze oferty w jednym miejscu tak abyś nie musiał tracić czasu jak i pieniędzy na samodzielne poszukiwanie poszczególnych ofert tychże instytucji.

  Data dodania: 19 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Konta »

  Klienci uwielbiają porównywarki. Dzięki ich używania poznaje się, o tym ile kosztuje towar lub usługa. Większość firm ceni porównywarki.Obecnie większość klientów zanim nabędzie cokolwiek, najpierw sprawdza w sieci. Porównywarki usług bankowych są bardzo potrzebne. Oferty banków tylko na pozór są identyczne. Naprawdę sporo je różni. Konta osobiste różnią się już od momentu ich otwierania. Te pozornie niewielkie różnice. Bywają się banki świetnie reklamowane i te bez ogłoszeń. Często te drugie mają ciekawe usługi. Oferty bankowe są zróżnicowane. Trudno je skonfrontować. Trzeba w każdej chwili brać to pod uwagę.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne na 100% w Euro »

  Serwis informacyjny o instytucjach finansowych, będący kompendium wiedzy o bankach i ich ofertach kredytowych. Ciekawe analizy i ponad kilkaset ofert to duże atuty portalu, bazującego na współpracy z najlepszymi bankami w Polsce. Strona atrakcyjna pod względem wizualnym, zawiera rankingi, poradniki, wiele ciekawych artykułów, z pewnością przydatna dla wielu klientów.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konta Dla Firm »

  Posiadacze rachunków służbowych bardzo często chwalą swoje rachunki. Przedsiębiorcy, które zakładają, po raz pierwszy takie konto przeglądają rankingi i czytają fora. Powinni jednak, zwłaszcza w wypadku opinii ludzi piszących na forach wziąć poprawkę na jedno: Nikt tam nie opisuje w szczegółach jak działa jego firma, z kim kooperuje i czy pojawiają się tam płatności zagraniczne, czy są one z terenu Unii Europejskiej, czy spoza niej. Warto pamiętać, że zazwyczaj inne niż Euro waluty są liczone dwukrotnie – najpierw na Euro potem na złotówki. Te wszelkie drobne informacje składają się na całość i o tym należy pamiętać dokonując wyboru rachunku dla swojej firmy. Opinia to nie fakt i należy o tym wiedzieć.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto osobiste ranking »

  Rachunek osobisty to najłatwiejszy sposób na to, aby indywidualny klient sprawnie został obsłużony przez bank. Warto podkreślić, że jest to typ kont oszczędnościowo-rozliczeniowego, które mogą uruchomić zarówno pojedyncze osoby, jak i małżeństwa czy przyjaciele, którzy wspólnie się rozliczają. Zazwyczaj lokuje się tam fundusze po to, aby sprawnie opłacić rachunki i robić osobiste transfery. Typ rachunku osobistego musi być wybrany na bazie naszych autentycznych potrzeb. Nie wszystkie właściwości, które oferuje bank, będą nam niezbędne. Z tego względu przed definitywną decyzją trzeba poświęcić trochę czasu na przemyślenie tematu.

  Data dodania: 09 12 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres: